רוצים להיות כרישי משכנתאות ומגיסי אשראי ולהרוויח משכורות מטורפות תוך זמן קצר!
הצטרפו לתוכנית השותפים של מוטי שמואלביץ' ותתחילו לעבוד עוד היום!

קצת עלי...

ליווי ליועצי משכנתאות מתחילים

מוטי שמואלביץ', בן 37, בעל משפחה ואב ל 4 ילדים, פעיל בתחום המשכנתאות וגיוס אשראי לעסקים מעל  10 שנים ובעל וותק וניסיון של מעל 2500 תיקים. מורשה עבודה מול כל הבנקים ומוסדות פיננסים נוספים.

מנטור ליועצי משכנתאות מתחילים ומלווה יועצים וותיקים. מנהל את פורטל המשכנתאות הגדול ביותר במדינה.

תחומי ההתמחות עיקריים:

 • ייעוץ משכנתאות
 • ניהול תזרים לעסקים
 • גיוס אשראי לעסקים
 • כתיבת תכנית עסקית לעסקים
 • כלכלת המשפחה
 • ליווי קבוצות רכישה

ביכולתי לא רק להפוך אתכם להיות יועצי משכנתאות ומגיסי אשראי ברמה הגבוה ביותר שיש אלא גם לגרום לכם להתחיל לעשות מזה כסף!!! בנוסף, לפתוח לכם דלתות למקורות הכנסה נוספים בתחומים מקבילים.

שיתופי פעולה בין יועצי משכנתאות

 • בניית קו מיתוג אישי
 • בניית תכנית עבודה לגיוס לקוחות ראשונים
 • לווי מלא והדרכה לכל הלקוחות שתגייסו
 • מערכת לניהול לקוחות, ניהול תקציב לעסקים ומשפחות
 • מחשבוני משכנתא, מחשבונים לבניית תמהיל משכנתא
 • חוזים ומסמכים נוספים רלוונטיים מול הלקוח והבנק
 • הכשרה בתחומים מקבילים: גיוס אשראי, ניהול תזרים פרטי ועסקי.
 • שיתופי פעולה עם יועצים נוספים
 • הכרה בבנקים השונים ואנשי קשר בבנקים
 • רשימות תפוצה, לידים, של לקוחות פוטנציאליים למתן שירות
 • הכשרה לעבודה מול גופים חוץ בנקאיים

התוכנית מתאימה ליועצים במשרה מלאה ומשרה חלקית

יועצי משכנתאות ומגיסי אשראי לעסקים – תתחילו להרוויח כסף עוד היום!

לתאום פגישה עם מוטי שמואלביץ' - השאירו פרטיכם
* ניתן להשאיר מייל בגוף השאלה וברגע שתשובתכם תתקבל במערכת תתקבל התראה.

מנוע חיפוש תשובות

הזן את שמך כפי שצויין בשליחת השאלה
מספר תוצאות שהתקבלו
0

מהתקשורת

נעם שערבני
מוטי שמואלביץ' - המלצה חמה בשנת 2011 רכשנו את ביתנו בהרצליה. נדרשנו למשכנתא גדולה מאוד. חבר המליץ לי על מוטי שמואלביץ', קבענו פגישה עם מוטי ומרגע סיום הפגישה הרגשנו שאנחנו בידיים בטוחות ומקצועיות. הטיפול המסור והמלווה של מוטי וצוותו היה מן הרגע הראשון, במהלך לקיחת ההלוואה וכן כעבור שנה בדיקה של המשכנתא והם ניתן לקבל הסכם טוב יותר. כמובן שביצעתי השוואות עם ההצעות שהציג לי מוטי וגליתי כי ההצעות שהציע מוטי היו טובות משמעותית מהצעה של כל בנק אחר. במהלך התקופה קבלנו שירות יוצא מן הכלל שכלל סגירת משכנתא קיימת, מחזור משכנתא וכן לקיחת משכנתא נוספת. השירות והמקצועיות שהופגנה על ידי מוטי וצוותו הייתה יוצאת מהכלל. לאחר הטיפול המצויין שקבלתי המלצתי על מוטי וצוותו לעוד כ 10 זוגות שנדרשו למשכנתא שגם בהם טיפל מוטי. כולם ללא יוצא מהכלל היו מרוצים מהשירות והמקצועית של מוטי וצוותו וחלקם אף חזרו למוטי עסקאות משכנתא נוספות. אני ממליץ בחום על שירותי המשכנתאות הניתנים על ידי מוטי שמואלביץ'. ניתן גם לקבל המלצה טלפונית נעם שהרבני [email protected]
משפחת שריד - אלי והדר
מוטי היקר, הכרנו אותך כזוג צעיר המעוניין לרכוש את הדירה הראשונה שלו, עם סכום התחלתי לא כ"כ גבוה, הרבה חששות מפני כל התהליך וחוסר ניסיון בהתנהלות מול הבנקים. ההחלטה להשתמש בשירותיך הייתה אחת הטובות והמשמעותיות שעשינו, בפגישה הראשונה בינינו שאלת מה מחיר הדירה, מה הסכום שיש ברשותכם ומה הסכום שתרצו להחזיר כל חודש, אמרת שמכאן אתה תטפל בדברים. יצאנו לדרך, הדרך הייתה מתישה, אבל לא ויתרת, עברת מבנק לבנק ונלחמת עבורנו, היו הרבה קשיים אבל הרגעת, אמרת שהדברים יסתדרו כמו שאנחנו רוצים וזה באמת מה שקרה, עמדת בכל ההתחייבויות שלך וסידרת לנו משכנתא בתנאים שביקשנו, למרות שבתחילת הדרך זה נראה היה בלתי אפשרי. נכנסנו לדירה וכעבור תקופה דיברנו שוב – הפעם כדי למחזר את המשכנתא, לא רק שעשינו את המיחזור ושיפרנו את התנאים בצורה ניכרת, גם דאגת שנקבל חזרה סכום כסף גדול. מוטי, זה הזמן לומר לך תודה, על שנלחמת עבורנו, על המקצועיות, האכפתיות, התמיכה הבלתי פוסקת ועל החלק הגדול שלך ברכישת הבית הראשון של זוג צעיר. תודה על הכל, הדר ואלי.
דנית ואמיר אורון
09.01.14 מכתב המלצה למוטי שמואלביץ – יועץ משכנתאות מוטי יקר, כשהתחלנו את תהליך לקיחת המשכנתא היינו די אבודים. שנים שלא קנינו נכס ולא הצטרכנו להתוודות לנפתולי המוסדות הבנקאים. לאחר ניסיון כושל להתנהל עצמאית מול הבנק שלנו הבנו שאין מנוס מלפנות לעזרה מקצועית. תחילה פנינו לחברות מוכרות שמפרסמות עצמם בכל מני דרכים וקצת לפני שכבר התייאשנו מהתשובות והיחס הלא מקצועי שקיבלנו אמיר נזכר שקיבל במייל הצעה דרך קופת חולים כללית, בה הוא מועסק, לקבלת יעוץ למשכנתא. מאחר ולא היה לנו ספק שקופת חולים כללית תמליץ לעובדיה רק על הטוב ביותר פנינו אליך. מה רבה הייתה הפתעתנו שחזרת אלינו במידית ועוד באותו יום, בערב מאוחר, ביום גשום במיוחד, בשעה מאוחרת שתואמת את שעות עבודתו של רופא - אך בודאי לא תואמת את שעות עבודתו של אף נותן שרות אחר- התייצבת בביתנו. אתה נלחמת מול כל הבנקים והבאת לנו את המשכנתא הטובה ביותר ואת התנאים הטובים ביותר- הרבה יותר טובים ממה שקיווינו לקבל.. משיחה עם נציגת הבנק למשכנתאות נאמר לנו - ואני מצטטת: "לעולם לא נתקלנו ביועץ משכנתא כל כך רציני ואמביציוזי! דנית יובל-אורון
לצפיה בכל ההמלצות

רוצים שנחזור אליכם?