מערכת לחיפוש כתובות בנקים וסניפים ברחבי הארץ

לרשותכם רשימה של בנקים במדינת ישראל, בנקים מסחריים, בנקים למשכנתאות ומרכזי עסקים. בישראל 24 בנקים מסחריים, משכנתאות ומרכזי עסקים אחרים. נכון להיום 1,510 זהו מספר הסניפים של כלל הבנקים במדינת ישראל.

בנק הוא מוסד פיננסי שעיסוקו העיקרי הוא טיפול ותיווך בכסף. המומחיות של הבנק היא לנתח סיכונים של לקוחותיו. פעולות הבנק הן: קבלת פיקדונות כספיים מפרטים ותאגידים במסגרת חשבונות שקים, חיסכון או השקעה ומתן הלוואות לאחרים.

הבנק ממלא תפקיד חשוב בכלכלה כאשר הוא מתווך בין אלו שיש להם כסף שאינו דרוש להם באופן מיידי לבין אלו המבקשים להשתמש בממון זה למגוון מטרות. הבנק משלם לראשונים וגובה מהאחרונים ריבית, שהיא מחיר השימוש בכסף.

אנחנו הכוח האמתי, בלעדינו לבנק אין בסיס קיום!

1,510 סניפים!!!! אתם קולטים את המספר!!! מכאן רק אפשר להבין את התחרות המטורפת שיש בין הבנקים על לב ליבם של לקוחות. תבינו, הבנק לא עושה לנו טובה שהוא "נותן" לנו הלוואה, משכנתא או שומר את כספינו אצלו ומוכר לאחרים, אנחנו עושים לבנק טובה! לכל דבר יש מחיר – הריבית.

משכנא לקוחים רק בעזרת יועץ משכנתאות. על מנת שנקבל את הטוב ביותר, עלינו לדעת לגרום לבנק לרצות לתת לנו את האשראי המבוקש. בכל עסקה שלא תהיה, עלינו לדאות להיות לקוחות טובים ככל שניתן הן ברמת הלקוח והן ברמת העסקה עצמה.

שואלים את המומחה
ידוע לי כי השימוש בפורום שואלים את המומחה כפוף להסכמה לתנאי השימוש באתר
שאלתך התקבלה במערכת המומחים בפורטל המשכנתאות MORTGAGE - הרבה יותר ממשכנתא.
אחד מיועצי משכנתאות יספקו מענה בהקדם האפשר ותתקבל התראה על כך בכתובת הדוא"ל שהזנת - המשך גלישה מהנה!