המלצות על יועץ משכנתאות מוטי שמואלביץ

מחפשים יועץ משכנתאות מומלץ? מכתבי המלצה מלקוחות לאורך השנים על יועץ המשכנתאות מוטי שמואלביץ

אין כמו לקבל שירות דרך המלצה. להלן רשימה חלקים של לקוחות אשר ממליצים על מוטי שמואלביץ. יועץ משכנתאות ומגייס אשראי מזה 12 שנים, ניסיון בכל סוגי העסקאות: משכנתא חדשה, מחזור משכנתא, משכנתא לכל מטרה כנגד שעבוד נכסים, קבוצות רכישה, ניהול תקציב, מציאת משקיעים לעסקאות נדלן ועוד. מוטי שמואלביץ - יועץ משכנתאות מומלץ.

נעים מאוד, שמי מוטי שמואלביץ - מנהל את פורטל המשכנתאות, אסטרטג להתנהלות מול הבנקים ומומחה למשכנתאות. המומחיות והכישרון שלי הוא לגרום לבנק להרוויח עלינו כמה שפחות כסף במשכנתא. איך אני עושה זאת...? תוצאה של התנהלות נכונה ומקצועית מול הבנקים - לדעת מה לדרוש, איך לדרוש ומתי.

ביכולתי לחסוך לכם עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים בהלוואת המשכנתא. אם אתם עתידים לקחת משכנתא חדשה, אם אתם מעוניינים למחזר משכנתא קיימת, צרו עימי קשר לקבלת ייעוץ משכנתאות אובייקטיבי ומקצועי. ואני מבטיח לכם דבר אחד - אתם תמליצו עלי הלאה... אז אם אתם מחפשים יועץ משכנתאות אובייקטיבי ומקצועי אני כאן לרשותכם.

כמה עובדות מחייבות ברמת קבלת ייעוץ משכנתאות אובייקטיבי וניהול תיקי משכנתאות
ייעוץ משכנתאות - "כן לקחת, לא לקחת, משתלם, לא משתלם... כמה כסף ניתן לחסוך..." דיי נו באמת!!! באו לא נזלזל באינטליגנציה של עצמנו. מה נראה לכם, שלבנקים יש אינטרס לתת לכם את ההלוואה האידיאלית עבורכם, הלוואת משכנתא מתוך אינטרס שלכם ולא של הבנק... השאלה המתבקשת היא לא "האם לקחת ייעוץ משכנתאות" השאלה המתבקשת היא: "מי אנו רוצים שילווה אותנו בהליך לקיחת המשכנתא וייתן לנו ייעוץ משכנתאות אובייקטיבי ואמין".

שנים רבות שאני עובד מול בנקים, בכל התחומים, עסקי, פרטי וכמובן - משכנתאות. ואני אומר לכם דבר אחד - אדם שלא יודע להתנהל מול בנקים, לעולם ישלם הרבה יותר ממה שהמציאות מחייבת! יותר מהכל, נכון הדבר להלוואות משכנתא, הלוואה שאנו לוקחים לתקופה ארוכה. כמה מכם יכולים להגיד שישבו מול פקידי הבנק ברמת הלוואות המשכנתא ואפילו ברמת החשבון הפרטי וניתנה להם הרגשה של אמון? לא הרבה, אני בטוח בכך. אבל אני מצאתי, אני מצאתי ניצוץ של אמת ומוניטין של אמון והבנה. כי בראש ובראשונה למדתי לא להתנהל מול שמות (פועלים, לאומי, טפחות, דיסקונט ועוד), למדתי להתנהל מול בני אדם (ורד, שרונה, גלי, ירון ועוד...).

אז כבר אמרנו, הבנק הינו מוסד פיננסי שמטרתו למקסם את רווחי החברה, אין לו כל אינטרס לתת לנו הלוואת משכנתא או ייעוץ משכנתאות שישרת אותנו נאמנה גם בהווה וגם בעתיד. ואין מה לעשות, אל מול הלוואת המשכנתא חייבים לדעת להתנהל לאורך כל חיי ההלוואה.

רוצים לדעת מה באמת מעצבן אותי? יועץ משכנתאות אשר נותן לנו שירות ברמת ייעוץ משכנתאות אמור לגרום לנו הרגשת ביטחון וכח בכל הקשור להתנהלות שלנו מול הבנקים. מכרזים, משא ומתן, "קשרים", הבטחות לריביות - מה זה כל השטויות האלו!!! מי מנהל משא ומתן מול בנקים! מי מנהל מכרזים! מה הקשר בין תיק אחד למשנהו! מי מגיש כמות של תיקים על מנת לצבור "כוח" מול בנקים!!! כמה שטויות אני שומע מאנשים!

איזה בנק יסכים לעבוד עם חברה אשר מגישה לו 20 - 30 תיקים לבדיקה ברמת "מכרז" תעשה עבודה של כמה ימים ולאחר מכן לא יסגר אפילו תיק אחד בגלל 0.01% או לקוח אחד ש"נופל" בין הכסאות. יתרה מזאת, אם כבר לנהל "מכרז" אז מנהלים מול כל הבנקים, כל הבנקים יעבדו על כמות תיקים ואחד יזכה בכל הקופה! נשמע לכם הגיוני?

ואומר לכם יותר מזה, יועץ משכנתאות מקצועי יודע תוך שלוש שניות, לכל היותר, איפה הכי נכון עבור הלקוח הספציפי לקחת את הלוואת המשכנתא, איפה אותו לקוח ספציפי יקבל את התנאים הטובים ביותר ברמת השירות הגבוה ביותר. למה לקשור בין תיק אחד למשנהו. זו לא התנהלות נכונה, ובטח לא נכון עבור הלקוח.

אדם שלוקח 80% מימון עם הכנסות מסויימות ואדם שלוקח 30% מימון עם הכנסות VIP יקבלו את אותם התנאים? את אותם הרכבי ההלוואה? אין סיכוי. קובוצות רכישה עושים טעויות על טעויות רק בשביל שיאשרו להן את המימון הבנקאי. הם פועלים מתוך חולשה ולא מתוך עמדת כוח בהתנהלות מול בנקים ומשלמים הרבה יותר ממה שהמציאות מחייבת. אז קל וחומר לקוחות פרטיים שמנהלים להם את המשכנתאות מול הבנקים ברמה של "קבוצה".

אגלה לכם "סוד", להשיג את הריביות הזולות ביותר, אפילו ברמת "הפסד" לבנקים, זה החלק הקל בעבודה - רק צריך לדעת מה לדרוש ואיך לדרוש. הכל עיניין של התנהלות נכונה מול בנקים. ממש לא משנה אם מדובר בתיק אחד או במאה תיקים. ישנה מדיניות ברורה, למרות שבמקרים רבית גם אותה ניתן לעקוף במקרים מסויימים. הריביות עצמן לא מעניינות את הבנקים, כמובן שכמה שיותר גבוה יותר רווחי, אבל יותר מכך, לסגור תיק ולוודא שהלקוח ייקח את המשכנתא אצלהם זה יותר משמעותי. כל שעלינו לעשות הוא לדעת לבנות את הרכב ההלוואה האידיאלי, לדרוש את הריביות כנגד ההרכב שבנינו ולדרוש בצורה מאוד עיניינית ומקצועית.

אז אם אתם מחפשים ייעוץ משכנתאות אייכותי, מקצועי, אשר יפעל מתוך אינטרס שלכם, אל "תקנו" הבטחות של ריביות, מכרזים, ועוד. תקנו אמון, במי אתם מאמינים שיילווה אתכם בצורה המקצועית ביותר מול הבנקים. אמון ומקצועיות זה שם המשחק.

בחירת בנק למשכנתאות
אחת ההחלטות אותן אנו נדרשים לקבל בתהליך לקיחת משכנתא, היא באיזה בנק נרצה לקחת את הלוואת המשכנתא. אז לפני שנחליט באיזה בנק אנו מעוניינים לקחת את הלוואת המשכנתא שלנו, הנה לכם כמה מילים על בנק למשכנתאות...
בנק למשכנתאות הוא בנק שקיבל אישור מהמדינה להעניק הלוואת משכנתא לכלל הציבור וזאת בהתאם לקריטריונים שהבנק מחויב לעמוד בהם. לפני שאנו בוחרים את הבנק בו נרצה לקחת את הלוואת משכנתא, תחילה עלינו לדעת בדיוק מה אנו רוצים להשיג ברמת ההלוואה ואיזה בנק עומד בקריטריונים של הדרישות שלנו. לדוגמא,  לא בכל בנק ניתן להשיג אחוזי מימון מעל הסטנדרט המתקבל של 70%, ואם ההלוואה הנדרשת הינה מעל 70%, כנראה שחלק מהבנקים לא רלוונטים עבורנו.

כפי שאנו כבר יודעים או אולי עדיין לא, בניית תוכנית ההלוואה הינו גורם חשוב ביותר בלקיחת ההלוואה, לבנק יהיה אינטרס לנתב את ההלוואה למסלול הרצוי לו ועלינו להיות ערים לכך. בנק למשכנתאות אותו נבחר חייב להיות בנק המוכן לקבל את בניית תוכנית ההלוואה אותה בנינו מתוך אינטרס שלנו.

הבנק האידאלי ביותר לבקש הלוואה הוא הבנק שבו מתנהל חשבוננו הפרטי, פרוצדורת לקיחת ההלוואה פשוטה יותר, הבנק כבר מכיר אותנו ברמת ההתנהלות ואופי הלקוח, מה שבבנקים אחרים יבחנו בצורה מעמיקה יותר. אולם בכל זמן נתון בנק אחר יכול להיות זול יותר מהבנק "שלנו" מבחינת "מחיר הכסף" וגם מבחינות אחרות, כגון תנאי הלוואה ייחודיים, מסלולים מועדפים לפלח שוק מסוים, אחוזי מימון, ועוד.

לאחר שגיבשנו דעה בנוגע למסלולי ההלוואה וצורות החזר ההלוואה, נבחן כעת כל בנק ובנק מבחינת גובה הריבית המוצעת. הבנק שייתן לנו את הריבית האטרקטיבית ביותר ביחס למסלול הלוואה ולצורת ההחזר, יהיה הבנק הטוב ביותר בעבורנו. האומנם, לכל בנק ובנק למשכנתאות יש את המדיניות שלו לגבי הלוואות המשכנתא, כלומר ישנם בנקים אשר ידרשו פתיחת חשבון והפקדת משכורות כתנאי קבלת הלוואת משכנתא. לא בטוח שתנאי זה כדאי לכולם.

מובן שגורם ה"הרגשה הטובה", חשוב אף הוא. לא נרצה לבקש הלוואת משכנתא במקום שבו לא נרגיש בנוח. לכן בכל סניף בנק שאליו נגיע חשוב להרגיש את האווירה, לשוחח עם מספר פקידים, ועוד. החיים ברמת הלוואת המשכנתא הרי ימשיכו גם לאחר קבלת ההלוואה. ואפילו ניתן לומר שה"מבחן" האמיתי מתחיל לאחר קבלת ההלוואה...

בהצלחה, מוטי שמואלביץ - יועץ משכנתאות