ההחזרים החודשיים חונקים אתכם? אין לכם פתרון כי יש לכם סימון ב BDI ואף בנק או חברת ביטוח לא מוכנים לתת לכם הלוואה לטובת הסדרי חוב ואיחוד הלוואות?
יש פתרון, אם ברשותכם נכם קיים, עם או בלי משכנתא, אתם זכאים למשכנתא לטובת איחוד הלוואות קיימות ואפילו יותר. השאירו פרטים ואנו נחזור אלכם:

משכנתא להסדרי חוב גם למסומני BDI

שמו מוטי שמואלביץ, אסטרטג להתנהלות מול בנקים ומומחה לגיוס הון והסדרי חובות. ראיתי הכל, הייתי בכל סרט אפשרי ברמת גיוס הון בכל סיטואציה אפשרית, מלקוחות שהבנק "מתחנן" לתת לו הלוואה ועד לקוחות שהבנק פשוט מסרב בתוקף להסדיר אשראי קיים! 

לקוחות בעלי אשראי קיים עם קושי תזרימי לשלמו בצורה סדירה נכנסים לסחרור תשלומים ומכאן הבנק במקום לתת פתרון (בדרך כלל), פשוט "לא סופר" את הלקוח ומכאן הדרך לפשיטת רגל, הגבלות, תיקים בהוצל"פ קצרה מאוד. 

יש פתרונות,  גם אם אתם בהליך או לאחר פשיטת רגל, סימונים ב BDI, תיקים פתוחים בהוצל"פ, בעלי הגבלות בחשבון וברשותכם נכס קיים, ניתן לקבל הלוואת משכנתא לאיחוד הלוואות והסדרי חוב.

הלוואת משכנתא למסורבים בבנקים לטובת איחוד הלוואות הינה יקרה (לא תמיד משמעותית) מהריבית הבנקאית, אך בהחלט תיתן לנו במצבים מסוימים פתרונות על מנת שנאזן את מצבנו התזרימי ונמנע ממימוש נכס קיים והליכים משפטיים מיותרים.

המוצרים והשירות שלנו

 • משכנתא לפושטי רגל
 • משכנתא למסורבי בנקים וחברות ביטוח
 • משכנתא להסדרי חוב
 • משכנתא למוגבלים בחשבון
 • משכנתא למסומני BDI
 • משכנתא לאיחוד הלוואות
 • משכנתא שניתנת בתשלומי ריבית בלבד
 • משכנתא שיעבוד מדרגה ראשונה
 • הלוואת משכנתא מדרגה שנייה
 • הלוואות משכנתא לגישור למסורבי בנקים
 • הלוואות משכנתא לטובת הסדרי חוב משפטיים
 • הלוואת משכנתא לכל מטרה אחרת למסורבי בנקים

אתם יכולים לצאת מהבלאגן ומהצרות!!! הלוואת משכנתא לאיחוד הלוואות ולכל מטרה למסורבי בנקים ו BDI שלילי עד 65% משווי נכס קיים! אישור תוך 24 שעות וקבלת הכסף תוך 14 ימי עסקים!

לתאום פגישה לטובת קבלת אישור משכנתא לאיחוד הלוואות, השאירו פרטיכם ונציגנו יחזרו אלכם:
* ניתן להשאיר מייל בגוף השאלה וברגע שתשובתכם תתקבל במערכת תתקבל התראה.

מנוע חיפוש תשובות

הזן את שמך כפי שצויין בשליחת השאלה
מספר תוצאות שהתקבלו
0
סרטונים מקצועיים של יועץ המשכנתאות מוטי שמואלביץ'​
נעם שערבני
מוטי שמואלביץ' - המלצה חמה בשנת 2011 רכשנו את ביתנו בהרצליה. נדרשנו למשכנתא גדולה מאוד. חבר המליץ לי על מוטי שמואלביץ', קבענו פגישה עם מוטי ומרגע סיום הפגישה הרגשנו שאנחנו בידיים בטוחות ומקצועיות. הטיפול המסור והמלווה של מוטי וצוותו היה מן הרגע הראשון, במהלך לקיחת ההלוואה וכן כעבור שנה בדיקה של המשכנתא והם ניתן לקבל הסכם טוב יותר. כמובן שביצעתי השוואות עם ההצעות שהציג לי מוטי וגליתי כי ההצעות שהציע מוטי היו טובות משמעותית מהצעה של כל בנק אחר. במהלך התקופה קבלנו שירות יוצא מן הכלל שכלל סגירת משכנתא קיימת, מחזור משכנתא וכן לקיחת משכנתא נוספת. השירות והמקצועיות שהופגנה על ידי מוטי וצוותו הייתה יוצאת מהכלל. לאחר הטיפול המצויין שקבלתי המלצתי על מוטי וצוותו לעוד כ 10 זוגות שנדרשו למשכנתא שגם בהם טיפל מוטי. כולם ללא יוצא מהכלל היו מרוצים מהשירות והמקצועית של מוטי וצוותו וחלקם אף חזרו למוטי עסקאות משכנתא נוספות. אני ממליץ בחום על שירותי המשכנתאות הניתנים על ידי מוטי שמואלביץ'. ניתן גם לקבל המלצה טלפונית נעם שהרבני [email protected]
משפחת שריד - אלי והדר
מוטי היקר, הכרנו אותך כזוג צעיר המעוניין לרכוש את הדירה הראשונה שלו, עם סכום התחלתי לא כ"כ גבוה, הרבה חששות מפני כל התהליך וחוסר ניסיון בהתנהלות מול הבנקים. ההחלטה להשתמש בשירותיך הייתה אחת הטובות והמשמעותיות שעשינו, בפגישה הראשונה בינינו שאלת מה מחיר הדירה, מה הסכום שיש ברשותכם ומה הסכום שתרצו להחזיר כל חודש, אמרת שמכאן אתה תטפל בדברים. יצאנו לדרך, הדרך הייתה מתישה, אבל לא ויתרת, עברת מבנק לבנק ונלחמת עבורנו, היו הרבה קשיים אבל הרגעת, אמרת שהדברים יסתדרו כמו שאנחנו רוצים וזה באמת מה שקרה, עמדת בכל ההתחייבויות שלך וסידרת לנו משכנתא בתנאים שביקשנו, למרות שבתחילת הדרך זה נראה היה בלתי אפשרי. נכנסנו לדירה וכעבור תקופה דיברנו שוב – הפעם כדי למחזר את המשכנתא, לא רק שעשינו את המיחזור ושיפרנו את התנאים בצורה ניכרת, גם דאגת שנקבל חזרה סכום כסף גדול. מוטי, זה הזמן לומר לך תודה, על שנלחמת עבורנו, על המקצועיות, האכפתיות, התמיכה הבלתי פוסקת ועל החלק הגדול שלך ברכישת הבית הראשון של זוג צעיר. תודה על הכל, הדר ואלי.
דנית ואמיר אורון
09.01.14 מכתב המלצה למוטי שמואלביץ – יועץ משכנתאות מוטי יקר, כשהתחלנו את תהליך לקיחת המשכנתא היינו די אבודים. שנים שלא קנינו נכס ולא הצטרכנו להתוודות לנפתולי המוסדות הבנקאים. לאחר ניסיון כושל להתנהל עצמאית מול הבנק שלנו הבנו שאין מנוס מלפנות לעזרה מקצועית. תחילה פנינו לחברות מוכרות שמפרסמות עצמם בכל מני דרכים וקצת לפני שכבר התייאשנו מהתשובות והיחס הלא מקצועי שקיבלנו אמיר נזכר שקיבל במייל הצעה דרך קופת חולים כללית, בה הוא מועסק, לקבלת יעוץ למשכנתא. מאחר ולא היה לנו ספק שקופת חולים כללית תמליץ לעובדיה רק על הטוב ביותר פנינו אליך. מה רבה הייתה הפתעתנו שחזרת אלינו במידית ועוד באותו יום, בערב מאוחר, ביום גשום במיוחד, בשעה מאוחרת שתואמת את שעות עבודתו של רופא - אך בודאי לא תואמת את שעות עבודתו של אף נותן שרות אחר- התייצבת בביתנו. אתה נלחמת מול כל הבנקים והבאת לנו את המשכנתא הטובה ביותר ואת התנאים הטובים ביותר- הרבה יותר טובים ממה שקיווינו לקבל.. משיחה עם נציגת הבנק למשכנתאות נאמר לנו - ואני מצטטת: "לעולם לא נתקלנו ביועץ משכנתא כל כך רציני ואמביציוזי! דנית יובל-אורון
לצפיה בכל ההמלצות

הלוואת משכנתא לטובת איחוד הלוואות

הלוואת משכנתא לאיחודש הלוואות, ניתן לקבל היום גם אם אתם בבעיות מול בנקים, גם אם יש לכם סימונים ב BDI, פשיטת רגם והגבלות בחשבון בעקבות החזרי צ'קים.

 

הלוואת משכנתא לטובת איחוד הלוואות יכול להיות פתרון מצויין ללקוחות מסוימים! הלוואת משכנתא לטובת איחוד הלוואות קיימות הינה הלוואה שניתנת כנגד שיעבוד נכס קיים וממאפשרת לנו לאחד את כל ההלוואות הקיימות שלנו בבנקים השונים, חברות הביטוח, אשראי חוץ בנקאי, לרכז הכל כהלוואה אחת נוחה עם החזר חודשי שתואם את הצורך שלנו ברמת התזרים החודשי.

כאשר אנחנו לקוחות טובים, כלומר, לאורך השנים עמדנו בכל ההתחייבויות שלנו, קל מאוד יחסית להגיע לבנק ולקבל הלוואה לכל מטרה על חשבון נכס קיים. הבנק מבחינתו בודק שהלקוח עומד בכל הקריטריונים של בנק ישראל ברמת מתן הלוואת משכנתא לכל מטרה ומאשר את הבקשה.

אבל זה לא המצב של לא מעט אזרחים במדינת ישראל שחווים יום יום קשיים בלתי פוסקים ברמת התזרים ומכאן הבעיות מתחילות לעוף קדימה. הבנק לוחץ, היכולת לגייס אשראי מהמערכת הבנקאית ו/או חברות הביטוח נגמרות ואנחנו תקועים על הלוואות שקיבלנו, החזרים חודשיים שאין לנו יכולת לשלם ומכאן הדרך למימוש הנכס שלנו, הליך של פשיטת רגל, הגבלות וכו' קצרות מתמיד. 

היום ישנם פתרונות גם למסורבי בנקים שה BDI שלהם לא תקים, כלומר ישנם סימונים ברמת האשראי, ישנם פתרונות של משכנתא לפושטי רגל בעבר ובהווה, ישנם פתרונות למוגבלים בחשבון בעקבות החזרי צ'קים. יש פתרונות לכולם! משכנתא לאיחוד שהלוואות לכל מי שמסורב בבנק. 

לכולם זה נכון וטוב? לא! האם שווה לבדוק - בהחלט כן! אפילו חובה! 

ברור לחלוטין, שהלוואת משכנתא לאיחוד הלוואות קיימות למוגבלים ופושטי רגל, מסורבי בנקים, הינה משכנתא בתנאים יקרים יותר מהבנק. אבל אם הפתרון הסופי נותן לנו יותר משאנחנו משלימים היום או עתידים לשלם, אז שווה!

את הלוואת המשכנתא לטובת איחוד הלוואות קיימות ניתן לקבל כהלוואת גרייס - תשלום ריבית בלבד ולתקופה של עד 3 שנים וניתן לאחר מכן להאריך את תקופת ההלוואה. כמו כן, ניתן לפרוע את ההלוואה ללא עמלות פירעון לפי המוסכם בין הצד המלווה והצד הלווה.

לדוגמא:

אדם שברשותו הלוואות למערכת הבנקאית והחוץ בנקאית בסך של 500,000 ש"ח (סכומים שקל מאוד להגיע אלהם), יכול בקלות למצוא עצמו עם החזרים חודשיים של 20,000 ש"ח בחודש. ולא רק החזרים חודשיים שמכבידים מאוד, גם הסיטואציה שהבנק לא יהיה מוכן יותר להקשיב לצרכי הלקוח, כי הלקוח עכשיו נמצא בדירוג אשראי גבוה, בטח לאחר החזרי הלוואות, פיגורים וכו'. דבר זה מוביל לפשיטת רגל, החזרי צ'קים ובעיות נוספות שיכולות לפגוע בלקוח לאורך הרבה מאוד שנים בעתיד. 

סיטואציה כזו יכולה להוביל למצב של מימוש נכס שבבעלות, אותו ימכרו הגופים ב 20%-30% פחות ממחיר השוק, עורכי הדין מקבלים את מה שמגיע להם ובעלי מקצוע אחרים. החייב נשאר בלי כלום ובלי יכולת עתידית לרכוש נכס שגם ככה היום קשה מאוד לרכוש דירות במדינת ישראל, גם ללקוחות שמתנהלים פיננסית תקין.

במצב כזה, אולי שווה לנו, לפני כל הבאלגן, לקחת הלוואה אחת, ההחזר החודשי יהיה על הלוואה של 500,000 ש"ח סביב ה 5,000 ש"ח בחודש, נוריד את הלחץ התזרימי ונתחיל להתנהל בצורה תקינה. 

ההלוואה החוץ בנקאית ניתנת בריבית גבוה ביחס ללקוחות טובים של בנקים. יחד עם זאת, ההלוואה החוץ בנקאית לטובת איחוד הלוואות קיימות למסורבי בנקים ניתנת בריבית זהה כמעט לחלוטין לריביות הסדר בבנקים השונים. 

ניתן לקבל את ההלוואה עד לסכום של 65% משווי הנכס וגם אם ישנה משכנתא קיימת על הנכס. כלומר ניתן לתת את ההלוואת גם כשעבוד מדרגה שנייה ובכך לשמור על התנאים הטובים במשכנתא הקיימת.

משכנתא לאיחוד הלוואות גם למסורבי בנקים  -  יש פתרונות מעולים!!! 

אני מוטי שמואלביץ', יועץ משכנתאות וניהול תקציב למשפחות מזה 12 שנים, אומר לכם, שווה לכם לבדוק ולקבל הכוונה. לא מתאים לכולם, אבל אם זה מתאים, המוצר הזה פשוט מציל משפחות. 

בברכה,
מוטי שמואלביץ'

 

רוצים שנחזור אליכם?