101% מימון – רכישת נכס ללא הון עצמי! רוצים ללמוד לעשות זאת בעצמכם??? הספר שייתן לכם את כל הפתרונות, צעד אחר צעד, לרכישת נכס ללא שקל הון עצמי!

רכישת נכס ללא הון עצמי

רכישת נכס ללא הון עצמי

לא לוקשים, לא סיפורים, הדרך האמיתית להגיע לדירה תוך זמן קצר גם ללא הון עצמי!!!

אזרחים במדינת ישראל שמעוניינים לרכוש דירה בסך של מיליון שקלים, נדרשים להון עצמי מינימלי של 250,000 ₪!

ובנוסף יש לחשב את כל העלויות הנלוות לרכישת הנכס. אדם שמעוניין לרכוש דירה להשקעה במיליון שקלים ושבבעלותו נכס קיים, צריך הון עצמי מינמימלי של 500,000 ₪!

במציאות שבה רכישת נכס למגורים או להשקעה נראית בלתי אפשרית למרבית אוכלוסיית מדינת ישראל בגלל חוסר בהון העצמי, אני כאן להציע לכם פתרון לרכישת דירת חלומות, נכס להשקעה או כל הגדרה אחרת לרכישת נכס גם ללא הון עצמי!

נעים מאוד, שמי מוטי שמואלביץ, מומחה למשכנתאות ואסטרטג להתנהלות מול הבנקים. פעיל בתחום המשכנתאות, גיוס אשראי לעסקים וניהול תקציב למשפחות.

101% מימון – רכישת נכס ללא הון עצמי, נותן לנו את כל הכלים ואת הדרך שלב אחרי שלב עד לרכישת הנכס. נלמד לבנות תוכנית עסקית לרכישת הנכס.

אז אם גם לכם נמאס לשלם שכירות, אם גם אתם חולמים על דירה למגורים, אם גם אתם רוצים לרכוש נכס להשקעה, לפנסיה או לילדכם... תתחילו לקרוא וליישם!

אז מה בעצם ניתן ללמוד מהספר? תלמדו לבנות תוכנית עסקית מפורטת המותאמת למצבך הפיננסי ואסטרטגית פעולה שתסייע ותתן את כל הפתרונות לרכישת דירת חלומותיך גם ללא הון עצמי!

רכישת נכס ללא הון עצמי זה לא חלום, זה עניין של התנהלות נכונה ותכנון פיננסי מקצועי!

101% מימון - רכישת נכס ללא הון עצמי - תקבלו את הפתרונות לרכישת נכס ללא הון עצמי ותגלו מהי הדרך שעזרה למשפחות להגיע לדירה משלהם!
* ניתן להשאיר מייל בגוף השאלה וברגע שתשובתכם תתקבל במערכת תתקבל התראה.

מנוע חיפוש תשובות

הזן את שמך כפי שצויין בשליחת השאלה
מספר תוצאות שהתקבלו
0
סרטונים מקצועיים של יועץ המשכנתאות מוטי שמואלביץ'​
נעם שערבני
מוטי שמואלביץ' - המלצה חמה בשנת 2011 רכשנו את ביתנו בהרצליה. נדרשנו למשכנתא גדולה מאוד. חבר המליץ לי על מוטי שמואלביץ', קבענו פגישה עם מוטי ומרגע סיום הפגישה הרגשנו שאנחנו בידיים בטוחות ומקצועיות. הטיפול המסור והמלווה של מוטי וצוותו היה מן הרגע הראשון, במהלך לקיחת ההלוואה וכן כעבור שנה בדיקה של המשכנתא והם ניתן לקבל הסכם טוב יותר. כמובן שביצעתי השוואות עם ההצעות שהציג לי מוטי וגליתי כי ההצעות שהציע מוטי היו טובות משמעותית מהצעה של כל בנק אחר. במהלך התקופה קבלנו שירות יוצא מן הכלל שכלל סגירת משכנתא קיימת, מחזור משכנתא וכן לקיחת משכנתא נוספת. השירות והמקצועיות שהופגנה על ידי מוטי וצוותו הייתה יוצאת מהכלל. לאחר הטיפול המצויין שקבלתי המלצתי על מוטי וצוותו לעוד כ 10 זוגות שנדרשו למשכנתא שגם בהם טיפל מוטי. כולם ללא יוצא מהכלל היו מרוצים מהשירות והמקצועית של מוטי וצוותו וחלקם אף חזרו למוטי עסקאות משכנתא נוספות. אני ממליץ בחום על שירותי המשכנתאות הניתנים על ידי מוטי שמואלביץ'. ניתן גם לקבל המלצה טלפונית נעם שהרבני [email protected]
משפחת שריד - אלי והדר
מוטי היקר, הכרנו אותך כזוג צעיר המעוניין לרכוש את הדירה הראשונה שלו, עם סכום התחלתי לא כ"כ גבוה, הרבה חששות מפני כל התהליך וחוסר ניסיון בהתנהלות מול הבנקים. ההחלטה להשתמש בשירותיך הייתה אחת הטובות והמשמעותיות שעשינו, בפגישה הראשונה בינינו שאלת מה מחיר הדירה, מה הסכום שיש ברשותכם ומה הסכום שתרצו להחזיר כל חודש, אמרת שמכאן אתה תטפל בדברים. יצאנו לדרך, הדרך הייתה מתישה, אבל לא ויתרת, עברת מבנק לבנק ונלחמת עבורנו, היו הרבה קשיים אבל הרגעת, אמרת שהדברים יסתדרו כמו שאנחנו רוצים וזה באמת מה שקרה, עמדת בכל ההתחייבויות שלך וסידרת לנו משכנתא בתנאים שביקשנו, למרות שבתחילת הדרך זה נראה היה בלתי אפשרי. נכנסנו לדירה וכעבור תקופה דיברנו שוב – הפעם כדי למחזר את המשכנתא, לא רק שעשינו את המיחזור ושיפרנו את התנאים בצורה ניכרת, גם דאגת שנקבל חזרה סכום כסף גדול. מוטי, זה הזמן לומר לך תודה, על שנלחמת עבורנו, על המקצועיות, האכפתיות, התמיכה הבלתי פוסקת ועל החלק הגדול שלך ברכישת הבית הראשון של זוג צעיר. תודה על הכל, הדר ואלי.
דנית ואמיר אורון
09.01.14 מכתב המלצה למוטי שמואלביץ – יועץ משכנתאות מוטי יקר, כשהתחלנו את תהליך לקיחת המשכנתא היינו די אבודים. שנים שלא קנינו נכס ולא הצטרכנו להתוודות לנפתולי המוסדות הבנקאים. לאחר ניסיון כושל להתנהל עצמאית מול הבנק שלנו הבנו שאין מנוס מלפנות לעזרה מקצועית. תחילה פנינו לחברות מוכרות שמפרסמות עצמם בכל מני דרכים וקצת לפני שכבר התייאשנו מהתשובות והיחס הלא מקצועי שקיבלנו אמיר נזכר שקיבל במייל הצעה דרך קופת חולים כללית, בה הוא מועסק, לקבלת יעוץ למשכנתא. מאחר ולא היה לנו ספק שקופת חולים כללית תמליץ לעובדיה רק על הטוב ביותר פנינו אליך. מה רבה הייתה הפתעתנו שחזרת אלינו במידית ועוד באותו יום, בערב מאוחר, ביום גשום במיוחד, בשעה מאוחרת שתואמת את שעות עבודתו של רופא - אך בודאי לא תואמת את שעות עבודתו של אף נותן שרות אחר- התייצבת בביתנו. אתה נלחמת מול כל הבנקים והבאת לנו את המשכנתא הטובה ביותר ואת התנאים הטובים ביותר- הרבה יותר טובים ממה שקיווינו לקבל.. משיחה עם נציגת הבנק למשכנתאות נאמר לנו - ואני מצטטת: "לעולם לא נתקלנו ביועץ משכנתא כל כך רציני ואמביציוזי! דנית יובל-אורון
לצפיה בכל ההמלצות

רוצים שנחזור אליכם?