לרשותכם מגוון מבחני הכנה בחינם, ללא כל עלות, שיכינו אתכם למבחני התאחדות יועצי המשכנתאות בישראל
ח'ברה, הצטרפות להתאחדות יועצי המשכנתאות חשובה לקידום התחום ברמה הרגולטורית וכמו כן להשפעה ולכוח שלנו - יועצי המשכנתאות מול הגורמים הרלוונטיים!!! הצטרפו להתאחדות!

הכנה למבחני התאחדות יועצי משכנתאות

הרשמה לבחני התאחדות יועצי המשכנתאות

הצטרפו להתאחדות יועצי המשכנתאות! מועד מבחן ההתאחדות הקרוב יתקיים בתאריך 12/12/2021 בשעה 10:00 בדיוק.

מקום הבחינה: בערים: תל אביב, חיפה, באר שבע וירושלים
פרטים מדוייקים ישלחו לנרשמים.

הרכב מבחן ההתאחדות הקרוב:

חלק ראשון:  20 שאלות אמריקאיות: - 50 נקודות

חלק שני:  3 שאלות מסמכים   - 20 נקודות

חלק שלישי: 2 שאלות פתוחות – 15 נקודות לכל שאלה

נושאי הבחינה הקרובה: 

מושגים כלליים / רגולציה / אחוזי מימון והקצאת הון / תמהילים והרכב ההלוואה / זכאות / מחיר למשתכן / רכישה מקבלן/ יד 2 / בנייה עצמית מחזור משכנתא / בטחונות / מסלולים ולוחות סילוקין / ביטוחים / רגולציה.

*** הרשמה למבחני התאחדות יועצי המשכנתאות - ניתן להרשם למבחני ההתאחדות דרך הקישור הבא: לחץ כאן

לרשותכם מגוון מבחני הכנה חינמיים, אשר יסייעו לכם לתרגל ולהתכונן למבחני התאחדות יועצי המשכנתאות בישראל.

המבחנים כוללים שאלות אמריקאיות, שאלות פתוחות ושאלות פרקטיקה מהשטח המדמות הליך מתן שירות ללקוח והתנהלות מול הבנקים. לכל מבחן תשובות וסרטון הסבר ותשובות. תצליחו יועצים יקרים - מוטי שמואלביץ'.  

במבחני התרגול של מוטי שמואלביץ תמצאו שאלות בנושאים הבאים: הליך מתן שירות ייעוץ משכנתאות כללי / קריטריונים לקבלת / משכנתא ורגולציה / הקצאת הון  / שמאות לעסקה וחשיבות השמאות המוקדמת / אישור עקרוני וסוגי אישורים / מסלולים, ריביות ומדדים / אסטרטגיה לבניית תמהיל משכנתא / לוחות סילוקין  / זכאות ומענקים / התנהלות מול בנקים / שירות ללקוח והליך עבודה מול בנקים / מחזור משכנתא / משכנתא חדשה / רכישה מקבלן / מחיר למשתכן / הליך חיתום / בניית תיק משכנתא  / משכנתא לרכישת קרקע בנייה עצמית / חשיבות העלויות הנלוות לעסקה / תרגילי פרקטיקה - מצבי שטח.

כניסה למבחני תרגול למבחני התאחדות יועצי המשכנתאות

מוטי שמואלביץ - ייעוץ משכנתאות, גישר, אסטרטג להתנהלות מול בנקים

מבחני הכנה  חדשים ומעודכנים בפורטל 

סרטונים מקצועיים בתחום המשכנתאות ועדכוני ריביות משכנתא

 הצטרפו לערוץ ה YOUTUBE של מוטי שמואלביץ

מסר ממוטי שמואלביץ - ראשית, אני מברך אתכם על הרצון והצטרף למשפחת יועצי המשכנתאות במדינת ישראל. לאלו מכם שלא מכירים אותי, שמי מוטי שמואלביץ, בן 40, אב ל 4, מתגורר ברמת גן, יועץ משכנתאות פעיל בתחום מזה 14 שנים, מרצה ומנהל את תחום המשכנתאות במכללת פסגות, מגשר, יועץ לכלכת המשפחה,  ואסטרטג להתנהלות מול בנקים.

תחום ייעוץ המשכנתאות צובר תאוצה בקצב מסחרר ואני מברך על כך. ככל שיהיו יותר יועצי משכנתאות כך המודעות בגדל. היום כבר כמעט כולם יודעים, לא לוקחים משכנתא מבלי להעזר בשירותיו של יועץ משכנתאות. פוטנציאל עסקי מטורף!

אז החלטתם להירשם למבחני ההתאחדות ולחבור לכוחותנו, מעולה! רובכם כנראה למדתם במכללה כזו או אחרת, מצויין, קיבלת את הבסיס שכל יועץ משכנתאות זקוק לו. אין לי ספק שבכל מקום בו בחרתם ללמוד סיפקו לכם את כל החומר התאורטי הבסיסי ואפילו המתקדם יותר לצאת לשטח ולהתחיל לעבוד בתחום.  

הקפיצה אותה אנו צריכים לבצע, המעבר בין החלק התאורטי למתן השירות בשטח, כמובן שדורש מאיתנו יכולת מכירה וביטחון ברמת מתן השירות ללקוח ועבודה מול הבנקים. ביטחון זה עניין של אופי, הרצון חייב להיות מושרש בתוכינו.

אני ממליץ בחום לקפוץ למים ולא לפחד, לא לחשוש, אם אתם מרגישים שאתם זקוקים לעזרה וליווי בתיקים הראשונים אותם תסגרו, יש גם לזה מגוון פתרונות (אתם מוזמנים לשמוע עלהם - צרו קשר), ח'ברה, אתם לא לבד.

מבחני ההתאחדות מורכבים משאלות תאורטיות ופרקטיקה שדורש מאיתנו מעט עבודת שטח וניסיון. מומלץ לבצע מספר תיקים לפני שניגש לבצע את מבחני ההתאחדות.

לרשותכם מגוון מידע חינמי בפורטל המשכנתאות כגון: טבלת ריביות משכנתא עדכנית המתעדכנת פעמיים בחודש ביחס למסלול הלוואה, אחוזי מימון, תקופה, בנוסף -  מדדים, אג"חים, ממוצע ריביות, מחשבוני משכנתא, תוכן מקצועי ועוד. 

שוב, אני מברך אתכם על הרצון והנכונות להצטרף למשפחת יועצי המשכנתאות במדינת ישראל.

בברכה,
מוטי שמואלביץ,
מומחה למשכנתאות, מגשר ואסטרטג להתנהלות מול בנקים

 

פורום המומחים של מוטי שמואלביץ - לחץ כאן

פורום מומחים בנושא משכנתא, יש לכם שאלה הקשורה להכנה למבחני להתאחדות יועצי המשכנתאות? אתם מוזמנים לשאול אותנו בפורום המומחים. לרשותכם גם מנוע חיפוש תשובות

ליווי יועצי משכנתאות בתחילת דרכם - תכנית ליווי ליועצי משכנתאות של מוטי שמואלביץ'
* ניתן להשאיר מייל בגוף השאלה וברגע שתשובתכם תתקבל במערכת תתקבל התראה.

מנוע חיפוש תשובות

הזן את שמך כפי שצויין בשליחת השאלה
מספר תוצאות שהתקבלו
0
סרטונים מקצועיים של יועץ המשכנתאות מוטי שמואלביץ'​
נעם שערבני
מוטי שמואלביץ' - המלצה חמה בשנת 2011 רכשנו את ביתנו בהרצליה. נדרשנו למשכנתא גדולה מאוד. חבר המליץ לי על מוטי שמואלביץ', קבענו פגישה עם מוטי ומרגע סיום הפגישה הרגשנו שאנחנו בידיים בטוחות ומקצועיות. הטיפול המסור והמלווה של מוטי וצוותו היה מן הרגע הראשון, במהלך לקיחת ההלוואה וכן כעבור שנה בדיקה של המשכנתא והם ניתן לקבל הסכם טוב יותר. כמובן שביצעתי השוואות עם ההצעות שהציג לי מוטי וגליתי כי ההצעות שהציע מוטי היו טובות משמעותית מהצעה של כל בנק אחר. במהלך התקופה קבלנו שירות יוצא מן הכלל שכלל סגירת משכנתא קיימת, מחזור משכנתא וכן לקיחת משכנתא נוספת. השירות והמקצועיות שהופגנה על ידי מוטי וצוותו הייתה יוצאת מהכלל. לאחר הטיפול המצויין שקבלתי המלצתי על מוטי וצוותו לעוד כ 10 זוגות שנדרשו למשכנתא שגם בהם טיפל מוטי. כולם ללא יוצא מהכלל היו מרוצים מהשירות והמקצועית של מוטי וצוותו וחלקם אף חזרו למוטי עסקאות משכנתא נוספות. אני ממליץ בחום על שירותי המשכנתאות הניתנים על ידי מוטי שמואלביץ'. ניתן גם לקבל המלצה טלפונית נעם שהרבני [email protected]
משפחת שריד - אלי והדר
מוטי היקר, הכרנו אותך כזוג צעיר המעוניין לרכוש את הדירה הראשונה שלו, עם סכום התחלתי לא כ"כ גבוה, הרבה חששות מפני כל התהליך וחוסר ניסיון בהתנהלות מול הבנקים. ההחלטה להשתמש בשירותיך הייתה אחת הטובות והמשמעותיות שעשינו, בפגישה הראשונה בינינו שאלת מה מחיר הדירה, מה הסכום שיש ברשותכם ומה הסכום שתרצו להחזיר כל חודש, אמרת שמכאן אתה תטפל בדברים. יצאנו לדרך, הדרך הייתה מתישה, אבל לא ויתרת, עברת מבנק לבנק ונלחמת עבורנו, היו הרבה קשיים אבל הרגעת, אמרת שהדברים יסתדרו כמו שאנחנו רוצים וזה באמת מה שקרה, עמדת בכל ההתחייבויות שלך וסידרת לנו משכנתא בתנאים שביקשנו, למרות שבתחילת הדרך זה נראה היה בלתי אפשרי. נכנסנו לדירה וכעבור תקופה דיברנו שוב – הפעם כדי למחזר את המשכנתא, לא רק שעשינו את המיחזור ושיפרנו את התנאים בצורה ניכרת, גם דאגת שנקבל חזרה סכום כסף גדול. מוטי, זה הזמן לומר לך תודה, על שנלחמת עבורנו, על המקצועיות, האכפתיות, התמיכה הבלתי פוסקת ועל החלק הגדול שלך ברכישת הבית הראשון של זוג צעיר. תודה על הכל, הדר ואלי.
דנית ואמיר אורון
09.01.14 מכתב המלצה למוטי שמואלביץ – יועץ משכנתאות מוטי יקר, כשהתחלנו את תהליך לקיחת המשכנתא היינו די אבודים. שנים שלא קנינו נכס ולא הצטרכנו להתוודות לנפתולי המוסדות הבנקאים. לאחר ניסיון כושל להתנהל עצמאית מול הבנק שלנו הבנו שאין מנוס מלפנות לעזרה מקצועית. תחילה פנינו לחברות מוכרות שמפרסמות עצמם בכל מני דרכים וקצת לפני שכבר התייאשנו מהתשובות והיחס הלא מקצועי שקיבלנו אמיר נזכר שקיבל במייל הצעה דרך קופת חולים כללית, בה הוא מועסק, לקבלת יעוץ למשכנתא. מאחר ולא היה לנו ספק שקופת חולים כללית תמליץ לעובדיה רק על הטוב ביותר פנינו אליך. מה רבה הייתה הפתעתנו שחזרת אלינו במידית ועוד באותו יום, בערב מאוחר, ביום גשום במיוחד, בשעה מאוחרת שתואמת את שעות עבודתו של רופא - אך בודאי לא תואמת את שעות עבודתו של אף נותן שרות אחר- התייצבת בביתנו. אתה נלחמת מול כל הבנקים והבאת לנו את המשכנתא הטובה ביותר ואת התנאים הטובים ביותר- הרבה יותר טובים ממה שקיווינו לקבל.. משיחה עם נציגת הבנק למשכנתאות נאמר לנו - ואני מצטטת: "לעולם לא נתקלנו ביועץ משכנתא כל כך רציני ואמביציוזי! דנית יובל-אורון
לצפיה בכל ההמלצות

רוצים שנחזור אליכם?