עלות הסימולטור + מערכת ה CRM לניהול לקוחות - 1790 ש"ח + מע"מ במקום 3,490 ש"ח - התשלום הינו חד פעמי. מערכת ה CRM והסימולטור מלווים בסרטון הסבר מקיף! תמיכה טכנית כוללת ללא עלות למשך 3 שנים.
יש לכם שאלות בנוגע למערכת ו/או הסימולטור ניתן לשלוח כל שאלה למייל: [email protected] או בוואטסאפ למספר - 050-4420012

פריים פלוס - מערכת ליועצי משכנתאות

מערכת ליועצי משכנתאות - CRM + סימולטור, כל מה שיועץ משכנתאות צריך!

CRM מערכת לניהול לקוחות ולידים / ניהול ספקים (בנקים, חוץ בנקאי, שיתופי פעולה) / ניהול יומן פגישות / קל ונוח לשימוש / 100% פרקטי / כל החישובים הרלוונטיים ליועצי משכנתאות /הנפקת דוחות מסכמים להדפסה ו ב PDF ללקוח ולבנק / נגיש אלכם בלבד / שלכם לכל החיים בתשלום חד פעמי / פשוט זול ביחס למערכות הקיימות בשוק / הטמעת הלוגו שלכם בכל קבצי ההדפסה וה PDF / אין שום התחייבות ארוכת טווח  

ממשק נוח וידידותי בין מערכת CRM לניהול קשרי הלקוחות לבין סימולטור מתקדם לבניית תכנית הלוואת משכנתא. התוכנה מותקנת ונמצאת אצלכם במחשב ללא צורך בדמי מנוי חודשיים! היא שלכם תמורת רכישה חד פעמית בלבד! ויש לכם את כל הכלים ויותר כדי לצאת לדרך..

הסימולטור ככול שהתעדכן תקבלו הודעת עדכון גרסה כך שאתם גם מתעדכנים וגם לא משלמים! ואם זה לא מספיק??? ריכזנו עבורכם הכל במקום אחד קישורים לאתרים חיוניים, מחשבונים, מסמכים שיעזרו לכם להתייעל בעבודתכם.

מה כולל המערכת והסימולטור ליועצי המשכנתאות? הסימולטור מכיל מגוון אפשרויות חישוב מתקדמות, בניית תמהיל והנפקת דוחות ללקוח ולבנק. 

 • מערכת CRM לניהול לקוחות ולידים
 • מערכת לניהול ספקים (בנקים)
 • מערכת הנפקת מסמכי התקשרות ללקוח
 • מערכת לניהול טפסים
 • מערכת אשר בוחנת התכנות לעסקה
 • סימולטור / מערכת לבניית תמהיל משכנתא והשוואה בין מספר תמהילים
 • הצגת לוחות סילוקין וקובץ השוואה שמרכז את נתוני כל התמהילים שנבנו
 • גרפים המשקפים את התמהילים
 • מערכת להנפקת דוחות: דוח ייעודי ליועץ להשוואת תמהילים, דוח ייעודי ללווה המשקף נתוני השוואה ועריכת סימולציה בין תמהילים, דוח ייעודי לבנק לבקשת ההלוואה.

הסימולטור מאפשר לנו עוד המון אפשרויות ובחינות בפונקציות הקיימות - לדוגמא:

 • חישוב סכום /  גובה הלוואה לפי אחוז רצוי
 • נתון אחוז ההלוואה במסלול בודד ביחס לסכום ההלוואה הכולל
 • ניתן לבדוק בכל זמן נתון את יחס עלות ההלוואה
 • ניתן לבדוק בכל זמן נתן את יתרת הקרן וההחזר החודשי ע"י הזנת התקופה הרצויה
 • חישובי השפעת המדד, השפעת הריבית ועלות כוללת של הלוואה וכל אחד מהמסלולים בנפרד
 • ניתן לבחון את היחס בין השפעת המדד, תשלום הריבית וקרן ההלוואה במקור ביחס לתשלום הכולל על ההלוואה.
 • ניתן לבחור בין לוחות הסילוקין בכל מסלול: שפיצר, קרן שווה, גרייס מלא, גרייס חלקי.
 • הצגת ריביות אוטומטית בכל מסלול נבחר

סרטון הסבר על השימוש בסימולטור

יועץ המשכנתאות מוטי שמואלביץ מסביר על הסימולטור ליועצי משכנתאות

עלות המערכת - 1790 ש"ח + מע"מ במקום 3,490 ש"ח - התשלום הינו חד פעמי. הסימולטור מלווה בסרטון הסבר מקיף על כל המערכות בסימולטור ותמיכה טכנית לטובת הטמעת הלוגו שלכם.

יועצ/ת משכנתאות, מעוניינים לרכוש את המערכת? אתם מוזמנים ליצור קשר
* ניתן להשאיר מייל בגוף השאלה וברגע שתשובתכם תתקבל במערכת תתקבל התראה.

מנוע חיפוש תשובות

הזן את שמך כפי שצויין בשליחת השאלה
מספר תוצאות שהתקבלו
0
סרטונים מקצועיים של יועץ המשכנתאות מוטי שמואלביץ'​
נעם שערבני
מוטי שמואלביץ' - המלצה חמה בשנת 2011 רכשנו את ביתנו בהרצליה. נדרשנו למשכנתא גדולה מאוד. חבר המליץ לי על מוטי שמואלביץ', קבענו פגישה עם מוטי ומרגע סיום הפגישה הרגשנו שאנחנו בידיים בטוחות ומקצועיות. הטיפול המסור והמלווה של מוטי וצוותו היה מן הרגע הראשון, במהלך לקיחת ההלוואה וכן כעבור שנה בדיקה של המשכנתא והם ניתן לקבל הסכם טוב יותר. כמובן שביצעתי השוואות עם ההצעות שהציג לי מוטי וגליתי כי ההצעות שהציע מוטי היו טובות משמעותית מהצעה של כל בנק אחר. במהלך התקופה קבלנו שירות יוצא מן הכלל שכלל סגירת משכנתא קיימת, מחזור משכנתא וכן לקיחת משכנתא נוספת. השירות והמקצועיות שהופגנה על ידי מוטי וצוותו הייתה יוצאת מהכלל. לאחר הטיפול המצויין שקבלתי המלצתי על מוטי וצוותו לעוד כ 10 זוגות שנדרשו למשכנתא שגם בהם טיפל מוטי. כולם ללא יוצא מהכלל היו מרוצים מהשירות והמקצועית של מוטי וצוותו וחלקם אף חזרו למוטי עסקאות משכנתא נוספות. אני ממליץ בחום על שירותי המשכנתאות הניתנים על ידי מוטי שמואלביץ'. ניתן גם לקבל המלצה טלפונית נעם שהרבני [email protected]
משפחת שריד - אלי והדר
מוטי היקר, הכרנו אותך כזוג צעיר המעוניין לרכוש את הדירה הראשונה שלו, עם סכום התחלתי לא כ"כ גבוה, הרבה חששות מפני כל התהליך וחוסר ניסיון בהתנהלות מול הבנקים. ההחלטה להשתמש בשירותיך הייתה אחת הטובות והמשמעותיות שעשינו, בפגישה הראשונה בינינו שאלת מה מחיר הדירה, מה הסכום שיש ברשותכם ומה הסכום שתרצו להחזיר כל חודש, אמרת שמכאן אתה תטפל בדברים. יצאנו לדרך, הדרך הייתה מתישה, אבל לא ויתרת, עברת מבנק לבנק ונלחמת עבורנו, היו הרבה קשיים אבל הרגעת, אמרת שהדברים יסתדרו כמו שאנחנו רוצים וזה באמת מה שקרה, עמדת בכל ההתחייבויות שלך וסידרת לנו משכנתא בתנאים שביקשנו, למרות שבתחילת הדרך זה נראה היה בלתי אפשרי. נכנסנו לדירה וכעבור תקופה דיברנו שוב – הפעם כדי למחזר את המשכנתא, לא רק שעשינו את המיחזור ושיפרנו את התנאים בצורה ניכרת, גם דאגת שנקבל חזרה סכום כסף גדול. מוטי, זה הזמן לומר לך תודה, על שנלחמת עבורנו, על המקצועיות, האכפתיות, התמיכה הבלתי פוסקת ועל החלק הגדול שלך ברכישת הבית הראשון של זוג צעיר. תודה על הכל, הדר ואלי.
דנית ואמיר אורון
09.01.14 מכתב המלצה למוטי שמואלביץ – יועץ משכנתאות מוטי יקר, כשהתחלנו את תהליך לקיחת המשכנתא היינו די אבודים. שנים שלא קנינו נכס ולא הצטרכנו להתוודות לנפתולי המוסדות הבנקאים. לאחר ניסיון כושל להתנהל עצמאית מול הבנק שלנו הבנו שאין מנוס מלפנות לעזרה מקצועית. תחילה פנינו לחברות מוכרות שמפרסמות עצמם בכל מני דרכים וקצת לפני שכבר התייאשנו מהתשובות והיחס הלא מקצועי שקיבלנו אמיר נזכר שקיבל במייל הצעה דרך קופת חולים כללית, בה הוא מועסק, לקבלת יעוץ למשכנתא. מאחר ולא היה לנו ספק שקופת חולים כללית תמליץ לעובדיה רק על הטוב ביותר פנינו אליך. מה רבה הייתה הפתעתנו שחזרת אלינו במידית ועוד באותו יום, בערב מאוחר, ביום גשום במיוחד, בשעה מאוחרת שתואמת את שעות עבודתו של רופא - אך בודאי לא תואמת את שעות עבודתו של אף נותן שרות אחר- התייצבת בביתנו. אתה נלחמת מול כל הבנקים והבאת לנו את המשכנתא הטובה ביותר ואת התנאים הטובים ביותר- הרבה יותר טובים ממה שקיווינו לקבל.. משיחה עם נציגת הבנק למשכנתאות נאמר לנו - ואני מצטטת: "לעולם לא נתקלנו ביועץ משכנתא כל כך רציני ואמביציוזי! דנית יובל-אורון
לצפיה בכל ההמלצות

רוצים שנחזור אליכם?