הלוואת משכנתא לכל מטרה תאפשר לכם לגייס סכומים לא מבוטלים לכל מטרה שתרצו ולפרוס את גובה ההלוואה להחזר חודשי שתואם את התזרים שלכם
מה הצורך שלכם? איחוד הלוואות קיימות שחונקות אתכם תזרימית? שיפוץ וריהוט הבית? מעוניינים לגייס כסף למטרה עסקית? רכישת נכס נוסף? בידקו האם אתם זכאים למשכנתא לכל מטרה?

הלוואת משכנתא לכל מטרה

הלוואת משכנתא לכל מטרה

שמו מוטי שמואלביץ, יועץ משכנתאות מזה 14 שנים, ניסיון לא מבוטל בהלוואות משכנתא לכל מטרה מכל מקור מממן בארץ. הנה לכם כמה נקודות חשובות על משכנתא לכל מטרה: 

הלוואת משכנתא לכל מטרה היא הלוואה שניתן לקבל כנגד שיעבוד נכס קיים, בבנקים השונים ניתן לקבל הלוואת משכנתא לכל מטרה עד 50% משווי הנכס להחר הפחתה של משכנתא קיימת (אם יש משכנתא קיימת).

בעקבות משבר הקורונה, בנק ישראל אישר לבנקים חריגה באחוז המימון עד 70%  לטובת פירעון הלוואות קיימות.

כלומר, אם בבעלותכם נכס בשווי 1,000,000 ש"ח ועליו משכנתא של 200,000 ש"ח, בבנקים השונים ניתן יהיה לקבל תוספת של 300,000 ש"ח לכל מטרה, שהם משלימים 50% משווי הנכס.

בחברות הביטוח ובקרנות החוץ בנקאיות, אין רגולציה של בנק ישראל ולכן עניין המימון הרבה יותר גמיש. כלומר, ניתן לגייס סכומים גבוהים יותר ובדרך כלל עם פחות בירוקרטיה ברמת האישור העקרוני להלוואה הנדרשת. 

בבנקים השונים ישנם קריטריונים מאוד ברורים למי יכול ומי לא לקבל משכנתא לכל מטרה, בדרך כלל נוקשים יותר מחברות הביטוח ובהרבה יותר נוקשים מהקרנות. 

כמעט כל אדם שיש לו נכס קיים יכול לקבל הלוואת משכנתא לכל מטרה, השאלה באיזה מחיר (ריבית) והאם הלוואת המשכנתא לכל מטרה באמת תפתור את הבעיה ותתן את הפתרון לצורך הלווה. 

כל מקור מממן ידרוש מסמכים בססיים כגון: ת.ז, תדפיסי חשבון עו"ש, הכנסות, מצב משפטי של הנכס אותו אנו מעוניינים למשכן. 

הלוואת משכנתא לכל מטרה יכולה להיות מאוד יעילה ולתת פתרון טוב לצורך מסוים, יחד עם זאת, במקרים מסוימים יכולה להיות לא אטרקטיבית כלל וליצור נזק. יש לבדוק את כל האלטרנטיבות ביחס לצורך לפני שבוחרים איפה לקחת את ההלוואה ואם בכלל נכול לקחת משכנתא לכל מטרה. 

סוגי הלוואות המשכנתא לכל מטרה

משכנתא לכל מטרה ניתן לקבל גם בבנקים השונים וגם דרך גופים חוץ בנקאיים וקרנות אשר נותנות הלוואות משכנתא לכל מטרה. כמובן, שהמקור האידיאלי להלוואות משכנתא לכל מטרה זה הבנק, לאחר מכן חברות הביטוח.

חברות הביטוח נותנות "פייט" מצויין לבנקים ולעיתים אף אטרקטיביים יותר, ואם ובמידה לא ניתן לגייס הלוואות משכנתא לכל מטרה מחברות הביטוח או הבנקים, במקרים מסוימים, הלווואת המשכנתא לכל מטרה מהקרנות יכול להיות פתרון, אך יש לבדוק תחילה את הכדאיות (כמו בכל הלוואה). סוגי הלוואות המשכנתא לכל מטרה:

  • משכנתא לכל מטרה לטובת שיפוץ וריהוט הבית
  • משכנתא לכל מטרה לטובת איחוד הלוואות קיימות
  • משכנתא לכל מטרה לטובת רכישת דירה להשקעה
  • משכנתא לכל מטרה למטרה עיסקית
  • משכנתא לכל מטרה לטובת רכישת משרד / חנות
  • משכנתא לכל מטרה לטובת תזרים
  • משכנתא לכל מטרה לטובת השקעה בעסק קיים / חדש
  • משכנתא לכל מטרה לכל מטרה אחרת
  • הלוואת משכנתא לכל מטרה לבני הדור השלישי 60+
  • הלוואת משכנתא לכל מטרה למוגבלים ופושטי רגל

משכנתא לכל מטרה יכול להיות מוצר יעיל, יחד עם זאת, תתייעצו תחילה האם זה באמת נכון או לא והאם יש פתרון נוסף שיכול להיות אטרקטיבי יותר!

רוצים לשמוע יותר על משכנתא לכל מטרה? השאירו פרטים
* ניתן להשאיר מייל בגוף השאלה וברגע שתשובתכם תתקבל במערכת תתקבל התראה.

מנוע חיפוש תשובות

הזן את שמך כפי שצויין בשליחת השאלה
מספר תוצאות שהתקבלו
0
סרטונים מקצועיים של יועץ המשכנתאות מוטי שמואלביץ'​
נעם שערבני
מוטי שמואלביץ' - המלצה חמה בשנת 2011 רכשנו את ביתנו בהרצליה. נדרשנו למשכנתא גדולה מאוד. חבר המליץ לי על מוטי שמואלביץ', קבענו פגישה עם מוטי ומרגע סיום הפגישה הרגשנו שאנחנו בידיים בטוחות ומקצועיות. הטיפול המסור והמלווה של מוטי וצוותו היה מן הרגע הראשון, במהלך לקיחת ההלוואה וכן כעבור שנה בדיקה של המשכנתא והם ניתן לקבל הסכם טוב יותר. כמובן שביצעתי השוואות עם ההצעות שהציג לי מוטי וגליתי כי ההצעות שהציע מוטי היו טובות משמעותית מהצעה של כל בנק אחר. במהלך התקופה קבלנו שירות יוצא מן הכלל שכלל סגירת משכנתא קיימת, מחזור משכנתא וכן לקיחת משכנתא נוספת. השירות והמקצועיות שהופגנה על ידי מוטי וצוותו הייתה יוצאת מהכלל. לאחר הטיפול המצויין שקבלתי המלצתי על מוטי וצוותו לעוד כ 10 זוגות שנדרשו למשכנתא שגם בהם טיפל מוטי. כולם ללא יוצא מהכלל היו מרוצים מהשירות והמקצועית של מוטי וצוותו וחלקם אף חזרו למוטי עסקאות משכנתא נוספות. אני ממליץ בחום על שירותי המשכנתאות הניתנים על ידי מוטי שמואלביץ'. ניתן גם לקבל המלצה טלפונית נעם שהרבני [email protected]
משפחת שריד - אלי והדר
מוטי היקר, הכרנו אותך כזוג צעיר המעוניין לרכוש את הדירה הראשונה שלו, עם סכום התחלתי לא כ"כ גבוה, הרבה חששות מפני כל התהליך וחוסר ניסיון בהתנהלות מול הבנקים. ההחלטה להשתמש בשירותיך הייתה אחת הטובות והמשמעותיות שעשינו, בפגישה הראשונה בינינו שאלת מה מחיר הדירה, מה הסכום שיש ברשותכם ומה הסכום שתרצו להחזיר כל חודש, אמרת שמכאן אתה תטפל בדברים. יצאנו לדרך, הדרך הייתה מתישה, אבל לא ויתרת, עברת מבנק לבנק ונלחמת עבורנו, היו הרבה קשיים אבל הרגעת, אמרת שהדברים יסתדרו כמו שאנחנו רוצים וזה באמת מה שקרה, עמדת בכל ההתחייבויות שלך וסידרת לנו משכנתא בתנאים שביקשנו, למרות שבתחילת הדרך זה נראה היה בלתי אפשרי. נכנסנו לדירה וכעבור תקופה דיברנו שוב – הפעם כדי למחזר את המשכנתא, לא רק שעשינו את המיחזור ושיפרנו את התנאים בצורה ניכרת, גם דאגת שנקבל חזרה סכום כסף גדול. מוטי, זה הזמן לומר לך תודה, על שנלחמת עבורנו, על המקצועיות, האכפתיות, התמיכה הבלתי פוסקת ועל החלק הגדול שלך ברכישת הבית הראשון של זוג צעיר. תודה על הכל, הדר ואלי.
דנית ואמיר אורון
09.01.14 מכתב המלצה למוטי שמואלביץ – יועץ משכנתאות מוטי יקר, כשהתחלנו את תהליך לקיחת המשכנתא היינו די אבודים. שנים שלא קנינו נכס ולא הצטרכנו להתוודות לנפתולי המוסדות הבנקאים. לאחר ניסיון כושל להתנהל עצמאית מול הבנק שלנו הבנו שאין מנוס מלפנות לעזרה מקצועית. תחילה פנינו לחברות מוכרות שמפרסמות עצמם בכל מני דרכים וקצת לפני שכבר התייאשנו מהתשובות והיחס הלא מקצועי שקיבלנו אמיר נזכר שקיבל במייל הצעה דרך קופת חולים כללית, בה הוא מועסק, לקבלת יעוץ למשכנתא. מאחר ולא היה לנו ספק שקופת חולים כללית תמליץ לעובדיה רק על הטוב ביותר פנינו אליך. מה רבה הייתה הפתעתנו שחזרת אלינו במידית ועוד באותו יום, בערב מאוחר, ביום גשום במיוחד, בשעה מאוחרת שתואמת את שעות עבודתו של רופא - אך בודאי לא תואמת את שעות עבודתו של אף נותן שרות אחר- התייצבת בביתנו. אתה נלחמת מול כל הבנקים והבאת לנו את המשכנתא הטובה ביותר ואת התנאים הטובים ביותר- הרבה יותר טובים ממה שקיווינו לקבל.. משיחה עם נציגת הבנק למשכנתאות נאמר לנו - ואני מצטטת: "לעולם לא נתקלנו ביועץ משכנתא כל כך רציני ואמביציוזי! דנית יובל-אורון
לצפיה בכל ההמלצות

רוצים שנחזור אליכם?