על מה תרצה לקרוא?

מאמרים בנושא: משכנתא חדשה    |    מחזור משכנתא    |    שמאות מוקדמת    |    ריביות משכנתא ומדדים    |    משכנתא חוץ בנקאית    |    מחיר למשתכן    |    בנק ישראל    |    מסלולי הלוואת משכנתא    |    בנקים    |    משכנתא לכל מטרה    |    יועצי משכנתאות    |   


בנייה עצמית, טוב לדעת...
רכישה של דירה בישראל היא בעצם רכישה של נכס מאוד יקר לאדם ובדיוק בשל כך חשוב לשים לב ואף להיכנס לעובי הקורה בכל הנוגע לסעיפים בעסקת רכישת הנכס מכל מיני היבטים. אם נביט על העניין על פי החוק שהרי בשנת 1969...
משכנתא לבנים ממשיכים
בנים ממשיכים בקיבוצים ובמושבים הוא נושא מורכב משפטית ומלא אמוציות.  רק בשנת 2009 התקבל החלטה המאפשרת לקיבוצניקים שהתקבלו לחברות לאחר ינואר 2006
משכנתא, בדקו עכשיו כמה כסף מגיע לכם מהבנק
לפני שנת 2012 עוד היה ניתן לקבל משכנתאות במימון גבוה של עד 90% מימון. כלומר, על נכס של 1,000,000 ש"ח היינו צריכים לגייס הון עצמי של 100,000 ש"ח בלבד. כן, חלום רטוב של לא מעט משפחות בזמנים אלו ממש. את המימוש של רכישת נכס במימון בנקאי גבוה של הלוואת המשכנתא, ניתן היה לקבל לאחר אישור חברת EMI. EMI, הינה חברת בת של ענקית הביטוחים AIG, בכפוף לאישר חברת הביטח היה ניתן לקבל אחוזי מימון גבוהים מהבנק.
מהם היתרונות וחסרונות בהלוואת המשכנתא שלנו
מהי העצם הלוואת משכנתא? הלוואת משכנתא מוגדרת כהלוואה הניתנת כנגד שיעבוד נכס. המאפיין העיקרי של הלוואה זו, היא העובדה שניתן לקחת לטווח ארוך את ההלוואה, עד 30 שנים.
רוכשים נכס, חשוב לדעת!
רכישה של דירה בישראל היא בעצם רכישה של נכס מאוד יקר לאדם, קל וחומר בשל העובדה שהליך הרכישה מצריך מאיתנו לקיחת הלוואת משכנתא.
הכל על בנייה ירוקה?
מהי בנייה ירוקה? בנייה ירוקה היא גישה שמטרתה לחסוך אנרגיה, מים וחומרי גלם בבנייה. הגישה מללוה את הבנייה משלב התכנון ועד ההוצאה לפועל של המערכות האקולוגיות המוצבות במבנה.
משכנתא לבנייה עצמית
תהליך לקיחת משכנתא לבנייה עצמית אינו תהליך פשוט אשר מוציא מאיתנו המון אנרגיות. במקרים רבים אנו נכנעים לרצונות הבנק למשכנתאות משום שאנו מרגישים מותשים וחסרי אנרגיות מכל תהליך הבנייה והבירוקרטיה האינסופית מול כל הגורמים הרלוונטיים.
משכנתא או שכירות
כל כך הרבה שיחות, "ויכוחים", טענות וחוות דעת שמעתי על השאלה החוזרת על עצמה כל כך הרבה פעמים, "מה עדיף לגור בשכירות או לקחת הלוואת משכנתא חדשה"?
הכל על תמא 38
תכנית תמ"א 38 פועלת למען חיזוק מבנים קיימים. הרעיון התגבש לאור תחזיות עתידיות בדבר רעידת אדמה בארץ. התכנית המאושרת על ידי ממשלת ישראל נוגעת באותם מבנים ישנים שלא עומדים בתקן הבנייה משנת 1975 המורה על בנייה תקנית ועמידה כנגד רעידות אדמה. הווה אומר, אותם מבנים אשר נבנו טרם שנה זו. ברור כי מדובר על מערך תקציבי יוצא מגדר הרגיל הנדרש ליישום הפרויקט.
מהי משכנתא חכמה...
06/07/2010 - לפני שנגדיר וננסה להבין מהיא הלוואה חכמה או מהי משכנתא חכמה, נבין תחילה מהיא בעצם הלוואה... הלוואה היא מתן מימון הכפוף לתנאים מסוימים ומעוגן בחוזה הלוואה.
משכנתא לרכישת נחלה
06/02/2013 - הגעתם לרגע שבו אתם יכולים להרשות לעצמכם להגשים חלום חיים ולרכוש נחלה במושב, מקום נפלא לגדל בו ילדים ובעלי חיים, באווירה כפרית, לחוש את הטבע תחת כפות הרגליים, את שירת הציפורים מדי בוקר עוד בטרם רתחו המים בקומקום, להתעורר מקולו הקורא של התרנגול התורן בחיוך שלא נמחק.
מדריך לקיחת משכנתא חכמה
לוקחים משכנתא? לרשותכם מדריך משכנתא מפורט. במדריך המשכנתא ניתן יהיה ללמוד את כל הליך לקיחת המשכנתא צעד אחר צעד.

רוצים שנחזור אליכם?